Strona główna arrow Artykuły arrow Wydarzenia w naszej gminie arrow Podziękowania
Klub Miłośników Ziemi Magnuszewskiej | 23 luty 2017
Menu witryny
Strona główna
Artykuły
Klub MZM
Nasza Gmina
Głos Magnuszewa
LZS Magnuszew
Odsyłacze
Szukaj
Z kraju i ze świata (RSS)
Kontakt z nami
Imieniny
23 Lutego 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian,
Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn
Do końca roku zostało 312 dni.
 
 
 
Podziękowania Drukuj E-mail
Autor: Marek Drapała   
23 listopad 2014

Szanowni Państwo

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy wzięli udział w głosowaniu 16 listopada 2014 r. Pomimo szwankowania systemu komputerowego zostały opublikowane oficjalne wyniki wyborów na wójta w naszej gminie. Po przeliczeniu głosów do drugiej tury przeszło dwóch kandydatów: ja – Marek Drapała i pan Henryk Plak.
Podczas spotkań z mieszkańcami w różnych miejscowościach zaobserwowałem, że wszystkim zależy na tym, aby w naszej gminie zapanowała zgoda i harmonia życia codziennego. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że wybory są raz na cztery lata, a my jesteśmy ze sobą cały czas.
Chcę swoją energię, wiedzę i doświadczenie spożytkować dla dobra wszystkich mieszkańców. W szczególności dołożę wszelkich starań, aby zwiększyć pomoc unijną dla rolników. Podejmowane przeze mnie działania przyczynią się do przyspieszenia rozwoju gospodarczego naszej gminy. Państwa zamożność to więcej pieniędzy w kasie gminnej, a zatem więcej inwestycji na każdej wsi.
Mając na uwadze wszystkie wskazówki, które uzyskałem podczas spotkań odnośnie zmian, jakie powinny zajść w naszej gminie, zamierzam rzetelnie i uczciwie pracować dla dobra ogółu mieszkańców.
Jak Państwo wiecie wziąłem udział w wyborach po to, aby Wam służyć pomocą, dobrą radą oraz nieograniczonym dostępem do wszelkich informacji gminnych. Uważam, że tak jak jest w wielu naszych domach o wszystkich rzeczach należy rozmawiać, zarówno tych dobrych, jak i złych. Głęboko wierzę, że Państwa mądrość i nasze wspólne działanie zaowocuje sukcesem. Proponuję rozsądne zmiany, które przyczynią się do ustabilizowania sytuacji w naszej gminie.

Pan Piotr Zieliński uzyskał bardzo dobry wynik wyborczy, który szanuję i szczerze mu gratuluję. Oddane przez Państwa głosy dla mojej i Jego kandydatury świadczą o tym, że nadszedł czas zmian, które chcemy wprowadzać razem z panem Piotrem Zielińskim.
Wierzę, że pokładane przez Państwa nadzieje znajdą odzwierciedlenie podczas głosowania w drugiej turze wyborów. Zachęcam zatem wszystkich Państwa do licznego udziału w wyborach, bo to tylko od Was zależy, jaka będzie nasza wspólna przyszłość. Pokażmy zatem, jak można być razem, wspólnie stanowimy ogromną siłę. Ja zaś ze swojej strony dopowiem, że uszanuję każdy wynik, który Wy wyborcy ustalicie. Wybierajcie rozsądnie, mądrze i odpowiedzialnie.
Dziękuję jeszcze raz za wsparcie, wszystkie oddane głosy i dobre słowa, których wiele od Państwa usłyszałem.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców naszej gminy. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów, które odbędą się 30 listopada.

Marek Drapała

<< wstecz   dalej >>
 
   
     

 
Copyright 2005 - Klub Miłośników Ziemi Magnuszewskiej
Polityka prywatności (cookies)