Strona główna arrow Artykuły arrow Wydarzenia w naszej gminie arrow Pierwszy w Polsce turniej kartingowy „GRAND PRIX SADOWNIKA” na torze Kart Arena
Klub Miłośników Ziemi Magnuszewskiej | 23 luty 2017
Menu witryny
Strona główna
Artykuły
Klub MZM
Nasza Gmina
Głos Magnuszewa
LZS Magnuszew
Odsyłacze
Szukaj
Z kraju i ze świata (RSS)
Kontakt z nami
Imieniny
23 Lutego 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian,
Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn
Do końca roku zostało 312 dni.
 
 
 
Pierwszy w Polsce turniej kartingowy „GRAND PRIX SADOWNIKA” na torze Kart Arena Drukuj E-mail
Autor: Administrator   
27 marzec 2014
Od czterech lat miłośnicy kartingu, motoryzacji oraz adrenaliny mają możliwość spróbowania swoich sił na torze kartingowym Kart Arena, który w roku 2010 powstał w miejscowości Szymanów koło Góry Kalwarii. Obiekt w swojej ofercie posiada atrakcje, z których każdy może wybrać coś dla siebie: gokarty (w tym także Mini Grand Prix, szkółka Junior Racing oraz wyścig dla Kobiet Ladies Racing Cup), paintball, buggy, wyprawy offroadowe, tor wyjazdowy, Mini Akademię Bezpiecznej Jazdy, imprezy teambuildingowe, a także pojazdy Cross Kart, które doskonale sprawdzają się na torach zaśnieżonych i błotnistych. We wnętrzach kompleksu znajdują się również trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, doskonałe do zorganizowania spotkań biznesowych, szkoleń czy imprez okolicznościowych. Firma dysponuje także, na życzenie gości, pysznym cateringiem. Tor kartingowy Kart Arena odbiega od stereotypowej brudnej hali z oponami zalanymi betonem. Tu znajdziecie najbezpieczniejsze gokarty niemieckiej firmy Rimo oraz pływające bandy, spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa, dlatego też nawet dzieci od 3 roku życia mogą już spróbować tej namiastki najszybszego sportu świata. Tor składa się z dwóch odcinków: wewnętrznego i zewnętrznego, o łącznej długości aż 800 metrów. Zaplecze pozostawione do dyspozycji klientów jest bardzo imponujące. Gości wita parking z ponad 50 miejscami postojowy, recepcja urządzona w modernistycznym, ekskluzywnym stylu. Klienci mogą tu napić się kawy, herbaty, a nawet gorącej czekolady.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na imprezy integrujące wśród grup producenckich, Kart Arena rozpoczęła przygotowania do projektu "Grand Prix Sadownika", który odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2014 na terenie toru w Szymanowie. Do udziału w turnieju zapraszamy sadowników z rejonu południowego Mazowsza, nie tylko tych, którzy są pasjonatami motoryzacji, ale także te osoby, dla których będzie to pierwsze spotkanie z kartingiem. W scenariuszu imprezy oczywiście królują gokarty: jazdy treningowe, eliminacje i finał. Wydarzenie Patronatem objęło wiele portali i magazynów poświęconych sadownictwu. Zwycięzcy zaś zostaną nagrodzeni wspaniałymi nagrodami, które przekazały firmy związane z tym sektorem.
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju i zapisów na mail: recepcja@kartarena.pl. Warto spróbować swoich sił na torze i zostać liderem wyścigu. Gwarantowane duże emocje i atmosfera rywalizacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 22 750 16 52.
Grand Prix Sadownika to Pierwsze w Polsce zawody gokartowe skierowane do sadowników z rejonu południowego Mazowsza, nie tylko tych, którzy są pasjonatami motoryzacji, ale także do osób, dla których będzie to pierwsze spotkanie z kartingiem. W scenariuszu imprezy oczywiście królują gokarty: jazdy treningowe, eliminacje i finał. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni wspaniałymi nagrodami, które przekazały firmy związane z tym sektorem. W programie również grill i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju i zapisów na mail: recepcja@kartarena.pl. Warto spróbować swoich sił na torze i zostać liderem wyścigu. Gwarantowane duże emocje i atmosfera rywalizacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 22 750 16 52.
<< wstecz   dalej >>
 
   
     

 
Copyright 2005 - Klub Miłośników Ziemi Magnuszewskiej
Polityka prywatności (cookies)