Argentyna , 2010-02-15

Magnuszew awansował do ligi okręgowej !!!!!!! Drukuj E-mail
Autor: L. Szczudlinski
23 maj 2009
Lzs Magnuszew po efektownym zwycięstwie nad Gks Chynow 9-1 zapewnił sobie awans do okręgówki. Był to najlepszy mecz naszego zespołu. W rundzie wiosennej wreszcie nie zawiodła skuteczność. Już w 4 minucie festiwal strzelecki rozpoczął Maziarek, ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w 50 i 65 minucie. Po dwa trafienia zaliczyli Radecki w 38 i 76 min oraz Jończyk w 48 i 59 min. Po jednej bramce zdobyli Domeradzki 43 oraz powracający po kontuzji po dłuższej przerwie Lenarcik 80. Na pochwałę zasłużył nasz bramkarz M. Cacek, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Cały zespół zasługuje na pochwałę.

więcej...
Gryf Policzna-LZS Magnuszew 2-0 Drukuj E-mail
28 kwiecień 2009
Niestety nie udał się wyjazd naszej drużyny do Policznej nasza drużyna przegrała 2-0 i jest to najniższy wymiar kary dla naszego zespołu napastnicy gospodarzy razili nieskutecznością tylko dzięki temu porażka nie była wyższa nasi zawodnicy ustępowali szybkościowo gospodarza i kondycyjnie jedyną składną akcje nasza drużyna przeprowadziła pod koniec meczu. Jest druga porażka naszej drużyny w rundzie wiosennej i nad 2 zespołem w tabeli mamy tylko punkt przewagi. Następny mecz nasz zespół rozegra 1 maja o godzinie 16 na własnym stadionie serdecznie zapraszamy